slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

VÍTEJTE

avatar
kusadlo
17. listopadu 2013 00:37

1 reakce

zdravim sportovci, tak kdypak tu vyjde ten slibovaný podrobný článek o kusadle ???????????????????????

avatar
Re: kusadlo
17. listopadu 2013 11:06

0 reakcí

zdravím, v domažlickém deníku vyšel článek o kusadle. :-) Tady je odkaz: http://domazlicky.denik.cz/hokej_region/hokej-turnaj-hc-hp-srsni-turnaj.html

avatar
Pro nové příchozí:
11. října 2013 20:03

0 reakcí

Rád bych vás přivítal na nově spuštěném fóru týmu HC HP Sršni. Fórum je určeno pro širokou veřejnost, ale zejména pro hráče, fanoušky a celkově všechny, kteří se jen trochu zajímají o DNHL. Navštívit fórum může opravdu každý. Pokud však chcete vkládat příspěvky a tím se účastnit diskusí, tak je vyžadováno přihlášení pomocí účtu přes Facebook. Přihlášení není složité, postačí jen pár kliknutí a můžete směle diskutovat :-). Prosím však, aby se každý návštěvník zdržel vulgarit a jiných nevhodných projevů. V opačném případě budou nevhodné příspěvky vymazány a popřípadě bude podána žádost o zablokování účtu dotyčného uživatele přímo na Facebooku. Věřím však, že diskuse budou probíhat přátelském duchu a fórum jako takové bude dobře sloužit svému účelu. Nyní už dost formalit. Všem přeji příjemnou zábavu na ledě i mimo něj:-).

reakce na ?
titulek