20. ledna 2014

V posledním kole DNHL se Sršni v roli hostů střetli s celkem HC Kanice. Opět se ukázalo, že žlutočerní neumějí vyhrát aniž by na začátku zápasu neprohrávali. Kanice se ujaly vedení přibližně v páté minutě zápasu, když se za ně trefil Břetislav Pták. Sršni tak opět museli dotahovat náskok soupeře, který s nimi bruslařsky držel vyrovnané tempo. … číst celé »
14. ledna 2014

Sršni v nedělním zápase ukořistili další vítězství, když porazili Nýřany vysoko 8:4. Avšak v prvních chvílích to vypadalo, že navrch bude mít mužstvo z Nýřan. Je již téměř tradicí, že Sršni v každém zápase nejdřív prohrávají. Ani tentokrát tomu nebylo výjimkou. Hosté totiž využili klasických chyb v obraně a po gólu Kántora se dostali do vedení již … číst celé »
8. ledna 2014

přátelé, už je to tady. slíbený rozbor videa z utkání s barony. jsou tam krásně zaznamenány inkasované branky, něco si k tomu povíme po pátečním treninku nahoře v osvěžovně. nechte si tam půl hoďky volno na pivo. díky… číst celé »
6. ledna 2014

ZDE se můžete podívat na pár fotografií z předvánočního bálu. Pokud nějaké fotografie přibydou, určitě je zde ještě zveřejníme. :-)… číst celé »
17. prosince 2013

V nedělním zápase nás navštívil kameraman z TV Nova Jiří Strnad. Pro shlédnutí klikněte na Média anebo na odkaz na http://www.youtube.com/watch?v=1sRq4OQNk6A… číst celé »
9. prosince 2013

Po posledním víkendu mají za sebou Sršni další těžké utkání. Tentokrát změřili síli s domažlickými SKP. Nutno dodat, že oproti poslednímu zápasu s Trhanovem, předvedli o poznání lepší výkon. Přesto lze zápas označit jako infarktový, neboť o vítězi se rozhodlo až vteřiny před koncem utkání. Oba týmy zápas zahájili spíše defenzivně. Ani … číst celé »
3. prosince 2013

Poslední ligový zápas si Sršni za rámeček jistě nedají. Na straně domácích panovala již od první třetiny značná nervozita a herní nekázeň z čehož pramenil velký počet chyb. Trhanovu nechybělo moc a mohl ze zápasu vyjít vítězně.… číst celé »