slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Petr Kalous
23. března 2014

Sršni v druhém čtvrtfinálovém zápase zvrátili nepříznivý vývoj a ukončili tak trápení, které se jich drželo několik posledních týdnů. Téměř bez zaváhání přehráli Trhanov. A v rozhodujících nájezdech jim postup do dalšího kola playoff zařídil na straně jedné gólman Václav Schröpfer, který pustil pouze jediný nájezd a na straně druhé Pavel Minaří… číst celé »
Petr Kalous
2. března 2014

Základní část jest dohrána, poslední výsledky proběhly bez větších překvapení. Pro Sršně to znamená, že skončili na třetím místě a utkají se v pořadí se šestým týmem, což jsou dřevorubci z Trhanova. Podrobnosti o termínech by měly být doladěny v průběhu příštího týdne. Každopádně 1.kolo play-off se hraje o víkendu 15.-16.března.… číst celé »
Daniel Svatoš
17. února 2014

V páteční předehrávce 19. kola Sršni s přehledem porazili Old Boys 7:1. Tímto vítězstvím si definitivně pojistili třetí příčku v tabulce DNHL. Z této pozice je již nikdo nemůže sesadit. Sršni však bojují za každých okolností a chtějí porazit i své následující soupeře. Zkušenosti z takovýchto lítých bojů se v play-off budou velice hodit. Jako první přijdou v pátek v předehrávce Ice Barons z Bavorsk… číst celé »
Antonín Steinberger
17. února 2014

Páteční večer proběhlo utkání mezi týmy HC HP Sršni a HC Old boys. V utkání byly k vidění v hojném množství tvrdé zákroky často na hranici faulu. Proto je s trochu s podivem, že nedošlo k žádnému úrazu. Pouze kapitán hostů Michal Hana si odnesl ze zápasu lehčí tržné zranění na horním rtu. V zápase jednoznačně dominovali Sršni. O tom také… číst celé »
Petr Kalous
9. února 2014

Nedělní zápas “druhého a třetího” v průběžném pořadí Dnhl přinesl opět pěkný, rychlý a vyrovnaný hokej, ve kterém nebyla nouze … číst celé »
Petr Kalous
2. února 2014

V neděli v poledne se Sršni utkali s týmem HC Panters a bylo zjevné, že si chtějí spravit chuť po minulém neúspěchu s Rakonem B. Od první chvíle bylo jasné kdo je na ledě pánem. Sršni, jakožto domácí, hned od začátku zápasu uzavřeli… číst celé »
Petr Kalous
27. ledna 2014

Sršni poprvé v druhé části DNHL okusili hořkost porážky. Svým výkonem nestačili v neděli odpoledne na Rakon B. Důvodem tohoto neúspěchu jistě byla absence klíčových hráčů v obraných pozicích. Do boje tak museli nastoupit náhradníci. Na porážce Sršňů pak nese velký díl hráč Rakonu s číslem 33, Jaroslav Malý, který má na svědomí téměř všechny góly, které… číst celé »