9. září 2014

Prvním soupeřem domažlických Sršňů v novém ročníku DNHL, bude AHC Panthers Stod. Úvodní vhazování je plánováno na 18:30 hodin. Přijďte do ochozů Karpem Arény podpořit Sršně v jejich prvním zápasu sezóny 2014/2015!… číst celé »
7. září 2014

Následující víkend započnou první boje domažlické neregistrované hokejové ligy. Co se týče týmů, tak nás čekají určité změny. Více informací budeme vědět až po rozlosování, které teprve proběhne a určí tak s kým poprvé v nové sezóně změří Sršni své síly. Sledujte náš web a o víkendu přijďte podpořit své favority.… číst celé »
9. července 2014

Po hokejových prázdninách Sršni zahájí ledovou přípravu na ploše Karpem arény poprvé v pátek 15.8. t.r. V úvodní fázi, která proběhne v srpnu, se bude jendnat jen o "lehké" tréninky pro znovuseznámení s ledem. Ostřejší fáze s delšími tréninkovými jednotkami přijde od září letošního roku, kdy se již bude jednat o tvrdou přípravu na nadcházející sezónu 2014/2015.… číst celé »
20. dubna 2014

Sršni ve finálovém zápasu nedokázali najít recept na útočný hokej Ice Barons Waldmünchen a podlehli 1:7. Obsadili tak v letošním ročníku DNHL druhou příčku. Nakonec však hořkost z porážky ve finálových duelech přehlušila radost nad stříbrnou medailí, což je opět zlepšení oproti loňskému roku, kdy Sršni vybojovali bronz. Sršni touto cestou děkují všem svým fanouškům, kteří po celou sezónu věrně… číst celé »
15. dubna 2014

Sršni v neděli odehráli svůj historicky první finálový zápas o zlatou příčku v DNHL. Bohužel se jim nedařilo, tak jak by si přáli. Jejich odhodlání dostalo studenou sprchu hned v první třetině v podobě inkasovaných čtyř gólů. Bohuže… číst celé »
7. dubna 2014

Poslední semifinálový zápas ovládli jednoznačně Sršni. Svého soupeře AHC Devils dokázali porazit 3:1. Zápas to byl přesto náročný. Oba týmy hrály svědomitě. Zápas v mnoha ohledech byl totožný s minulým kláním, které skončilo remízou. Avšak domácí (sršni) byli přeci jen důslednější a soupeře téměř nepustili do šancí. Skóre otevřel v&nbs… číst celé »
31. března 2014

První semifinálový zápas mezi Sršni a Devils bylo opravdu nervy drásající klání. Zápas byl velice vyrovnaný. Oba celky hrály zodpovědně. Hodně se bruslilo,  nikdo nechtěl dát soupeři žádnou šanci. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řek… číst celé »
23. března 2014

Sršni v druhém čtvrtfinálovém zápase zvrátili nepříznivý vývoj a ukončili tak trápení, které se jich drželo několik posledních týdnů. Téměř bez zaváhání přehráli Trhanov. A v rozhodujících nájezdech jim postup do dalšího kola playoff zařídil na straně jedné gólman Václav Schröpfer, který pustil pouze jediný nájezd a na straně druhé Pavel Minaří… číst celé »