slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Petr Kalous
17. listopadu 2014

Sršni v předvečer svátku remizovali s HC Nýřany 1:1.Výsledek odpovídá vyrovnanosti hry. Oba týmy si po celou dobu zápasu vytvářeli šance, utkání však dominovali brankáři. Na straně domácích Bartoš, na straně hostí Dudík. Ten svými zákroky přiváděl Sršně  k šílenství, protože jejich šance byly vyloženější. Cinkaly tyče, praskaly masky, přesto byl stav utkání stále 0:0.Vše podst… číst celé »
Petr Kalous
6. listopadu 2014

bacha , čas posunut. zahájení v 17 hod. ale dle docházky je to zatím na kontumaci...málo playerů...coach… číst celé »
Petr Kalous
3. listopadu 2014

Sršni se v zápase plném zvratů nakonec rozešli s Kanicemi smírně tři ku třem.Lépe do zápasu vstoupili Kaničtí, kdy se hned ve třetí minutě utkání ujali vedení po chybě v domácí rozehrávce. Naštěstí pro Sršně  za necelé dvě minuty nachytal kapitán Michal Hana gólmana Pustinu v nedbalkách, a takřka z brankové čáry prohnal puk těsně za horním břevnem.… číst celé »
Petr Kalous
26. října 2014

Sršni se poprvé museli sklonit před soupeřem. A to hned  7x. Drsní dřevorubci z Trhanova si odvážejí z Domažlic 3body za výhru 7:0. … číst celé »
Petr Kalous
20. října 2014

V závěrečném duelu 6.kola znovuzahájené DNHL se od 20.45 utkali pořádající Sršni se Sportovním Klubem Policie.… číst celé »
Petr Kalous
15. října 2014

O víkendu by se opět měla rozjet liga! více na www.dnhl.cz .Sršni vítají dohodu mezi vedením ligy a sudími, kteří jsou nedílnou součástí hry a ze svého stanoviště na střídačce budu ze všech sil dodržovat hru fair play. Ostatně tak to Sršni činili vždy. Petr Kalous… číst celé »
Daniel Svatoš
9. října 2014

Dle info, které obdržel předseda, jest důvodem nedostatek rozhodčích, kteří by mohli být delegováni na celé kolo DNHL. Je to také oficiálně oznámeno na stránkách www.dnhl.cz. coach… číst celé »
Petr Kalous
6. října 2014

Neskutečně vyrovnaným zápasem bylo utkání Sršňů proti Old Boys, které se odehrálo v neděli podvečer. Old Boys, jak je zvykem, hráli skvělou poziční hru s přesnými přihrávkami, což Sršňům komplikovalo defenzivní činnosti. Jako první se do vedení dostali Old Boys, kdy Janouš vjel s pukem do útočného pásma, kličkou objel bránícího hr… číst celé »
Antonín Steinberger
22. září 2014

Sršni v sobotním zápase přerušili sérii proher proti Ice Barons, která se s nimi táhla celou minulou sezónu. K vidění byl náročný a napínavý zápas. Obě mužstva nastoupila do utkání pouze se dvěmi pětkami hráčů. Přes hutnou atmosféru a stupňující se tlak na obou stranách hráči drželi emoce na uzdě a nedopouštěli se zbytečných faul… číst celé »