23. prosince 2014

Sršni, jako domácí, hostili úřadujícího mistra z Walmunchenu.Utkání bylo velice vyrovnané, Sršni měli více ze hry, němci sázeli jako vždy na rychlé protiútoky.Vedení se ujali Baroni z ojedinělé akce Heuse. Sršni se snažli o vyrovnání, to ale nepřinesla ani řada přesilových her. V polovině druhé třetiny to ale vzal do ruky domácí kapitán, projlel dvě třetiny a přesně trefil skulinku… číst celé »
Daniel Svatoš
22. prosince 2014

HC HP Sršni Domažlice přeje všem svým členům, fanouškům a podporovatelům veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015. A koho již nebude o vánočních svátcích bavit pobyt doma u televize, či pojídání všelijakých dobrot, nechť přijde podpořit žlutočerné borce v duelu s hokejisty z klubu Čápi Klatovy tento pátek 26.12. od 19:45 do ochozů Karpem arény v Domažlicích.… číst celé »
Veselé Vánoce a šťastný nový rok
13. prosince 2014

Sršni nezaváhali a v úvodním zápase 2.části soutěže deklasovali Pantery 10:0. Skóre otevřel v čase 2:39 kapitán Sršňů Michal Hana.V první třetině hosté proměnili de-facto vše, co na brankáře Horna vystřelili. Do kolonky střelců se postupně zapsali: 2x Příbek, Minařík, Cingroš a Rojt. 1.třetina tak skončila výsledkem 0:6.Ve 2. třetině začali Panteři odp… číst celé »
8. prosince 2014

O víkendu byly sehrány poslední dohrávky 1. části DNHL. Sršni se umístili na 6.místě, což je poslední místo pro kvalifikaci do play-off. Je však před námi ještě celá druhá část, tedy 10 zápasů, hraje se ještě o 30 bodů. Tabulka je velice vyrovnaná a rozdíl mezi 3. a 7. týmem je 7 bodů. Potvrzuje se tedy, že opravdu není slabých soupeřů.&n… číst celé »
1. prosince 2014

V dohrávce odloženého říjnového kola se Sršni jako hostující ,utkali s Devils.Hrál se svižný hokej s řadou šancí na obou stranách. V 1.třetině se prosadili ale pouze lídři a kapitáni obou týmů, David Bor a na straně Sršňů Michal Hana. I při poměrně častých vylučováních se nikdo ve 2.třetině neoprosadil.Devils udeřili se š… číst celé »
25. listopadu 2014

V dalším nedělním podvečeru se Sršni utkali s dodsud neznámými Sokolíky.Utkání kralovali oba brankáři, kteří mařili šance na obou stranách. Vedení se ujali Sokolíci z hole Jaroslava Picha, který je aktuálně druhým nejlepším střelcem ligy.Sršňům se hostujícího gólmana podařilo překonat až ve druhé třetině po učebnicové souhře Hany s Cingrošem.… číst celé »
17. listopadu 2014

Sršni v předvečer svátku remizovali s HC Nýřany 1:1.Výsledek odpovídá vyrovnanosti hry. Oba týmy si po celou dobu zápasu vytvářeli šance, utkání však dominovali brankáři. Na straně domácích Bartoš, na straně hostí Dudík. Ten svými zákroky přiváděl Sršně  k šílenství, protože jejich šance byly vyloženější. Cinkaly tyče, praskaly masky, přesto byl stav utkání stále 0:0.Vše podst… číst celé »