14. ledna 2015

Sršni podlehli Devils 3:0, přičemž obrázek hry byl naprosto vyrovnaný, ve druhé třetině dokonce byli domácí lepší. Co na plat, když nevyužili žádnou ze svých šancí. Bez vstřelené branky se utkání vyhrávat nedají. Naproti tomu Devils vytěžili z minima maximum a vše korunovali 3 min. před koncem, kdy Pechač trefil od modré žerď hole Knického a puk se odrazil zázračně za záda bezmocného Bartoše...… číst celé »
23. prosince 2014

Sršni, jako domácí, hostili úřadujícího mistra z Walmunchenu.Utkání bylo velice vyrovnané, Sršni měli více ze hry, němci sázeli jako vždy na rychlé protiútoky.Vedení se ujali Baroni z ojedinělé akce Heuse. Sršni se snažli o vyrovnání, to ale nepřinesla ani řada přesilových her. V polovině druhé třetiny to ale vzal do ruky domácí kapitán, projlel dvě třetiny a přesně trefil skulinku… číst celé »
Daniel Svatoš
22. prosince 2014

HC HP Sršni Domažlice přeje všem svým členům, fanouškům a podporovatelům veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015. A koho již nebude o vánočních svátcích bavit pobyt doma u televize, či pojídání všelijakých dobrot, nechť přijde podpořit žlutočerné borce v duelu s hokejisty z klubu Čápi Klatovy tento pátek 26.12. od 19:45 do ochozů Karpem arény v Domažlicích.… číst celé »
Veselé Vánoce a šťastný nový rok
13. prosince 2014

Sršni nezaváhali a v úvodním zápase 2.části soutěže deklasovali Pantery 10:0. Skóre otevřel v čase 2:39 kapitán Sršňů Michal Hana.V první třetině hosté proměnili de-facto vše, co na brankáře Horna vystřelili. Do kolonky střelců se postupně zapsali: 2x Příbek, Minařík, Cingroš a Rojt. 1.třetina tak skončila výsledkem 0:6.Ve 2. třetině začali Panteři odp… číst celé »
8. prosince 2014

O víkendu byly sehrány poslední dohrávky 1. části DNHL. Sršni se umístili na 6.místě, což je poslední místo pro kvalifikaci do play-off. Je však před námi ještě celá druhá část, tedy 10 zápasů, hraje se ještě o 30 bodů. Tabulka je velice vyrovnaná a rozdíl mezi 3. a 7. týmem je 7 bodů. Potvrzuje se tedy, že opravdu není slabých soupeřů.&n… číst celé »
1. prosince 2014

V dohrávce odloženého říjnového kola se Sršni jako hostující ,utkali s Devils.Hrál se svižný hokej s řadou šancí na obou stranách. V 1.třetině se prosadili ale pouze lídři a kapitáni obou týmů, David Bor a na straně Sršňů Michal Hana. I při poměrně častých vylučováních se nikdo ve 2.třetině neoprosadil.Devils udeřili se š… číst celé »
25. listopadu 2014

V dalším nedělním podvečeru se Sršni utkali s dodsud neznámými Sokolíky.Utkání kralovali oba brankáři, kteří mařili šance na obou stranách. Vedení se ujali Sokolíci z hole Jaroslava Picha, který je aktuálně druhým nejlepším střelcem ligy.Sršňům se hostujícího gólmana podařilo překonat až ve druhé třetině po učebnicové souhře Hany s Cingrošem.… číst celé »
17. listopadu 2014

Sršni v předvečer svátku remizovali s HC Nýřany 1:1.Výsledek odpovídá vyrovnanosti hry. Oba týmy si po celou dobu zápasu vytvářeli šance, utkání však dominovali brankáři. Na straně domácích Bartoš, na straně hostí Dudík. Ten svými zákroky přiváděl Sršně  k šílenství, protože jejich šance byly vyloženější. Cinkaly tyče, praskaly masky, přesto byl stav utkání stále 0:0.Vše podst… číst celé »