23. března 2015

Zdecimovaní Sršni srdnatě vzdorovali Devils 2 třetiny. Dokonce se ujali vedení, ale pak se projevila nevyrovnanost v kádrech, kdy domácí dohrávali s dvěmi zraněnými a k Devils se navíc přiklonilo štěstí v koncovce. Sršni své šance v celém průběhu utkání neproměnili...Domácí se tak utkají s Kanicemi, druhým poraženým v semifinále, o bronzové medaile.… číst celé »
17. března 2015

V pozdním nedělním čase bylo sehráno 1.semifinálové utkání mezi favorizovanými Devils a na poslední chvíli postoupivšími Sršni.V oslabené sestavě, pouze na dvě lajny, sehráli hosté s vítězem základní části, více než vyrovnanou partii a kdyby proměnili řadu šancí, které si vytvořili, mohli i vyhrát. Nicméně hokej je neúprosný a potvrdilo se staré známé pravidlo "nedáš-dostaneš". A tak si Sršni… číst celé »
Daniel Svatoš
9. března 2015

Ve čtvrtfinálovém dvojzápase se sršni utkali s třetím týmem po základní části, s SKP Domažlice.První zápas vyhráli Sršni v sobotu 4:1, v nedělním udrželi po lítém boji remízu 1:1 a součtem čtyř bodů ze dvou zápasů postupují do semifinále DNHL.V něm se utkají s vítězem základní části AHC Devils.Podrobnosti o čtvrtfinále očekávejte brzy... … číst celé »
Daniel Svatoš
22. února 2015

Sršni v dnešním duelu porazili Sokolíky 5:1 a zajistili si tím postup do play off DNHL. Tímto vítězstvím tak v tabulce obsadili postupovou šestou příčku na úkor hokejistů z Waldmünchenu. Úřadující mistři Ice Barons tak v letošním roce do finálních soubojů nezasáhnou. Sršni se v play off utkají s borci z SKP o víkendu 7. a 8. března. Podrobný popis zápasu se Sokolíky očekávejte brzy.… číst celé »
16. února 2015

Sršni otočili nepříznivý vývoj utkání s Nýřany a nakonec zvítězili 5 ku 3.Sršni jako hosté, začali utkání velmi nervózně. Po 6 minutách prohrávali 0:2. Chvilku trvalo, než si sedla nezvyklá sestava vzniklá zraněními, dovolenými, či nechutí hrát v závěrečných bojích.První se prosadil Milisderfer po akci Hany a snížil na 1:2, ale za půl minuty opět ujeli dva nýřanští a… číst celé »
9. února 2015

Sršni si to tentokrát v sobotu odpoledne , rozdali s nepříjemnými Piráty. V zápase exceloval Martin Cingroš, který vstřelil 5 branek na jednu asistoval.Představení v 1.třetině zahájil brankou již ve 4.minutě, následně přidal ještě další dvě, po asistencích Hany a Hartla. Přesto třetina končila výsledkem 3:2, kdy se Piráti udrželi ve hře po zbytečných chybách Sršňů.Ve druhé třetině … číst celé »
2. února 2015

Sršni nastoupili v nedělním podvečeru na pátý tým tabulky, přesto je od Kanic dělilo 11 bodů. Sršní plány narušilo "přísné" vylučování sudích, kdy byli během prvních  pěti minut 3x na trestné lavici, z toho jednou za vyhození puku na střídačku..Sršni ale nepatří k "brečícím" týmům, oslabení ustáli a pokračovali ve hře ze zabezpečené obrany.Ve druhé třetině udeřil Dubský po samostatné akc… číst celé »
26. ledna 2015

Sršni v osmi lidech vzdorovali Trhanovu, mohutně dotahovali náskok soupeře, ve 3.třetině vstřelili 3 branky, přesto to na body nestačilo.Příští zápas změří síly s Kanicemi.… číst celé »