23. března 2015

Zdecimovaní Sršni srdnatě vzdorovali Devils 2 třetiny. Dokonce se ujali vedení, ale pak se projevila nevyrovnanost v kádrech, kdy domácí dohrávali s dvěmi zraněnými a k Devils se navíc přiklonilo štěstí v koncovce. Sršni své šance v celém průběhu utkání neproměnili...Domácí se tak utkají s Kanicemi, druhým poraženým v semifinále, o bronzové medaile.… číst celé »
17. března 2015

V pozdním nedělním čase bylo sehráno 1.semifinálové utkání mezi favorizovanými Devils a na poslední chvíli postoupivšími Sršni.V oslabené sestavě, pouze na dvě lajny, sehráli hosté s vítězem základní části, více než vyrovnanou partii a kdyby proměnili řadu šancí, které si vytvořili, mohli i vyhrát. Nicméně hokej je neúprosný a potvrdilo se staré známé pravidlo "nedáš-dostaneš". A tak si Sršni… číst celé »
Daniel Svatoš
9. března 2015

Ve čtvrtfinálovém dvojzápase se sršni utkali s třetím týmem po základní části, s SKP Domažlice.První zápas vyhráli Sršni v sobotu 4:1, v nedělním udrželi po lítém boji remízu 1:1 a součtem čtyř bodů ze dvou zápasů postupují do semifinále DNHL.V něm se utkají s vítězem základní části AHC Devils.Podrobnosti o čtvrtfinále očekávejte brzy... … číst celé »
Daniel Svatoš
22. února 2015

Sršni v dnešním duelu porazili Sokolíky 5:1 a zajistili si tím postup do play off DNHL. Tímto vítězstvím tak v tabulce obsadili postupovou šestou příčku na úkor hokejistů z Waldmünchenu. Úřadující mistři Ice Barons tak v letošním roce do finálních soubojů nezasáhnou. Sršni se v play off utkají s borci z SKP o víkendu 7. a 8. března. Podrobný popis zápasu se Sokolíky očekávejte brzy.… číst celé »
16. února 2015

Sršni otočili nepříznivý vývoj utkání s Nýřany a nakonec zvítězili 5 ku 3.Sršni jako hosté, začali utkání velmi nervózně. Po 6 minutách prohrávali 0:2. Chvilku trvalo, než si sedla nezvyklá sestava vzniklá zraněními, dovolenými, či nechutí hrát v závěrečných bojích.První se prosadil Milisderfer po akci Hany a snížil na 1:2, ale za půl minuty opět ujeli dva nýřanští a… číst celé »
9. února 2015

Sršni si to tentokrát v sobotu odpoledne , rozdali s nepříjemnými Piráty. V zápase exceloval Martin Cingroš, který vstřelil 5 branek na jednu asistoval.Představení v 1.třetině zahájil brankou již ve 4.minutě, následně přidal ještě další dvě, po asistencích Hany a Hartla. Přesto třetina končila výsledkem 3:2, kdy se Piráti udrželi ve hře po zbytečných chybách Sršňů.Ve druhé třetině … číst celé »
2. února 2015

Sršni nastoupili v nedělním podvečeru na pátý tým tabulky, přesto je od Kanic dělilo 11 bodů. Sršní plány narušilo "přísné" vylučování sudích, kdy byli během prvních  pěti minut 3x na trestné lavici, z toho jednou za vyhození puku na střídačku..Sršni ale nepatří k "brečícím" týmům, oslabení ustáli a pokračovali ve hře ze zabezpečené obrany.Ve druhé třetině udeřil Dubský po samostatné akc… číst celé »
26. ledna 2015

Sršni v osmi lidech vzdorovali Trhanovu, mohutně dotahovali náskok soupeře, ve 3.třetině vstřelili 3 branky, přesto to na body nestačilo.Příští zápas změří síly s Kanicemi.… číst celé »
14. ledna 2015

Sršni podlehli Devils 3:0, přičemž obrázek hry byl naprosto vyrovnaný, ve druhé třetině dokonce byli domácí lepší. Co na plat, když nevyužili žádnou ze svých šancí. Bez vstřelené branky se utkání vyhrávat nedají. Naproti tomu Devils vytěžili z minima maximum a vše korunovali 3 min. před koncem, kdy Pechač trefil od modré žerď hole Knického a puk se odrazil zázračně za záda bezmocného Bartoše...… číst celé »