slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Antonín Steinberger
2. října 2016

V tomto zápase byli již od začátku favoritem domácí Sršni, neboť hosté se z různých důvodů sešli jen malém počtu. Bylo tak jasné, že v průběhu utkání na tom Sršni budou se silami lépe. Přesto klobouk dolů před celkem z Kanic, který se celé utkání hrdě držel a ne zrovna zřídka dokázal domácí potrápit.  Domácí pak dokázali zvítězit 6:2. V další… číst celé »
Antonín Steinberger
18. září 2016

O tomto víkendu proběhlo první kolo domažlické DNHL. Sršni se v něm utkali s dřevorubci z Trhanova. Z jejich vzájemného střetnutí pak vyšli lépe hráči v žlutočerných dresech. K výhře 4:2 sršňům přispěli: dvěma góly Jiří Dubský poté David Klásek a nováček v týmu Míra Vísner. Další kola a soupeři se teprve odtajní na webu DNHL.… číst celé »
Vstup do nové sezóny....
Antonín Steinberger
24. září 2015

Již jsou uzavřené soupisky týmů. Chcete-li vidět soupisku Sršňů stačí kliknout pouze na "Soupiska" a uvidíte, kdo bude následující sezónu oblékat žlutočerné barvy. Objevilo se několik nových tváří, kteří se vám určitě představí již brzy :). Soupisky ostatních týmů pak naleznete na stránkách DNHL. … číst celé »
Petr Kalous
5. dubna 2015

Sršni nezvládli druhý duel s Kanicemi a skončili tak v této sezóně bez medailí.Sršni děkují všem fanouškům a příznivcům za podporu a těší na další hokejové sezóny.… číst celé »