slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Antonín Steinberger
6. března 2017

Sršňům se povedl i druhý semifinálový zápas proti Devils, ve kterém zvítězili 5:3. Zajistili si tak postup do finále, které si zahrají podruhé v historii. Soupeřem budou Sokolíci ze Stráže u Tachova, kteří jsou ve finále též podruhé. Jelikož se jedná o poslední příležitost obou celků dosáhnout na historické prvenství v DNHL, tak se dá očekávat litý boj. První finálový zápas se odehraje v sobotu 11… číst celé »
Antonín Steinberger
25. února 2017

Sršni v semifinále letošní playoff narazili na náročné Devils. Vítězství 3:0 strhli na svojí stranu hráči v žlutočerných dresech, kdy všechny góly vsítil Jiří Dubský. O postupu do finále se ale rozhodne až za týden, kdy tyto celky opět změří své síly. Těšit se určitě opět můžeme na skvělý hokej a náročnou bitvu těchto rivalů. Druhý semifinálový zápas se odehraje v sobotu 4… číst celé »
Sršni zvládli první zápas s Devils
Antonín Steinberger
13. února 2017

Sršni se nakonec umístili na druhém místě v tabulce DNHL, což jim zajistilo bezstarostný postup rovnou do semifinále playoff. Následující víkend, kdy budou probíhat čtvrtfinálové zápasy mají tedy Sršni volno.… číst celé »
Antonín Steinberger
5. února 2017

Sršni si v letošní sezóně nevedou vůbec špatně. Příští týden je čeká poslední zápas základní části, ve kterém nastoupí proti Trhanovu. Poté již přijdou na řadu vyřazovací zápasy Play-off, ve kterých mají Sršni již zajištěnou účast. Zveme tedy fanoušky, aby přišli podpořit své týmy v těchto napínavých bojích. … číst celé »
Poslední zápas....
Antonín Steinberger
22. listopadu 2016

V letošní sezóně máme zatím dva dosud neporažené celky. Jsou to AHC Devils a HC HP Sršni, kteří zatím ani v první vzájemném zápase neokusily porážku, neboť zápas skončil nerozhodně 4:4. Byť například třetí třetina se vyvíjela lépe pro Sršně, tak domácí Devils dokázali dvoubrankovou ztrátu v závěru zápasu dohnat. Od následujícího víkendu startuje druhá půle základní části a… číst celé »
Derby skončilo remízou 4:4
Antonín Steinberger
12. listopadu 2016

Zatím asi nejlepší výkon sezóny za sebou mají Sršni po zápase s Old boys. Přestože zápas skončil jednoznačným výsledkem 10:2, tak minimálně začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný. Ve vzduchu byla cítit vypjatá atmosféra. O tom svědčil i počet trestů. Rozhodčí udělili celkem přes 60 trestných minut. Za úspěch Sršňů se asi nejvíce zasloužili Cingroš a Vísner, kteří každý dokáz… číst celé »
Sršni pokořili Old Boys 10:2
Antonín Steinberger
29. října 2016

V sedmém kole se Sršni utkali s houževnatými Sokolíky, kteří se ukázali jako náročný soupeř. V zápase nebyla ani nouze na vypjaté situace a potyčky. Přesto se podařilo domácím uhrát vítězství 7:4 a stále zůstávají týmem s nejmenším počtem inkasovaných branek. Za Sršně se trefili Dubský, Cingroš, Kalčík a po dvou gólech Rojt a Vísner. Další týden mají Sršni pauzu a za čtrná… číst celé »
Sršni uspěli i proti Sokolíkům
Antonín Steinberger
8. října 2016

Ve čtvrtém kole se Sršňům postavili Piráti. Ti ovšem nastoupili v početní nevýhodě, a tak i přestože dali úvodní branku a na úvod zápasu vedli, nedokázali Sršně zdolat. Sršni si opět v první třetině příliš nerozuměli, ale poté se dokázali vyburcovat a tak k byl k vidění poměrně atraktivní hokej. Sršni si odnesli vítězství 6:1. Na gólech se podíleli: Vísner, Cingroš ml., Hi… číst celé »
Sršni zvládli úspěšně i čtvrté kolo