23. února 2013

Sršni v pátečním zápase proti celku AHC Devils dostali doslova výprask. Byli znatelně slabším týmem, přesto že se snažili držet s hosty tempo, tak se jim příliš nedařilo držet vyrovnaný stav zápasu. Devils přehrávali Sršně ve všech směrech, dovedli si lépe přihrát a lépe bruslili. Dalším faktorem, co Devils jistě pomohlo bylo, že sršní svatyni nechránil ani jeden z obkvyklých gólmanů Sršňů. I tak … číst celé »
16. února 2013

Sršni předvedli v duelu proti HC Trhanov opět skvělé nasazení. Hned na úvod zápasu, přesně po 21ti vteřinách hry, dokázal puk vybojovat Tomáš Šlais, protáhnout se mezi dvěma bránícími hráči a nahrát Jonášovi Harlovi, který střelou do horního rohu brány otevřel skóre zápasu. Druhý gól přišel o minutu později, kdy do dvougólového vedení poslal Sršně Martin Kněz s… číst celé »
10. února 2013

Sršni po pátečním vítězství nad Stodem byli zdánlivě v dobrém rozpoložení, což bylo zjevné i v sobotním utkání proti Nýřanům, které Sršni rozstříleli vysoce 8:1. Domácí předvedli vskutku výborný zápas. Celou dobu diktovali hru a nedávali soupeři příliš šance. O precizní hře svědčí i to, že ani jednou za zápas nebyli Sršni v oslabení, což se zjevně promítlo na výsledku.… číst celé »
10. února 2013

Gólovou přestřelkou by se dal označit zápas těchto dvou mužstev, který proběhl v pátek v pozdních večerních hodinách. Jako první v zápase se trefila nová posila Sršňů, Tomáš Šlais, který při své gólové premiéře v žlutočerném dresu se šikovně nachomýtl před domácím brankářem a dorazil mu puk za záda. Přestože Sršni v první třetině zcela dominovali, tak se domácímu tý… číst celé »
3. února 2013

Utkání proti HC Kanice, které se hrálo v sobotu ráno, se Srňům příliš nepodařilo. Díky tlaku, který od začátku na soupeře vyvíjeli a díky Patriku Olbertovi, kterému asistoval Michal Hana se dostali ke konci první třetiny do vedení. Přesto hlavní slovo v zápase měl soupeř. Sršńům se sice dařilo probojovávat se do útočného pásma, ale soupeř díky chybám hostů a výborným "brejkům" se dostal poměrně… číst celé »
21. ledna 2013

Na sobotní zápas mezi ICE Barons a HC HP Sršni se jistěnebude vzpomínat v dobrém, ale k tomu až za chvíli. Sršni po minulémdebaklu měli jistě Barons co vracet a tak nastoupili do utkání s co největšímodhodláním. První branku vytěžil díky tlaku na soupeře, Michal Hana. Sršni sebohužel z vedení neradovali dlouho, jelikož téměř okamžitě domácí Heußsrovnal na 1:1. Zápas byl poměrně vyrovnaný ale dí… číst celé »
8. ledna 2013

Vítám návštěvníky na nových webových stránkách amaterského hokejového klubu HC HP Sršni Domažlice. Stránky jsou zatím pouze ve výstavbě, tak nejsou zdaleka plně funkční, některé obrázky apod. jsou zde zatím pouze ilustrativně proto je neberte vážně. Co ale nyní již zde bude fungovat jsou články ze zápasů DNHL, které zde budeme vždy po zápase zveřejňovat spolu s výsledky. Na … číst celé »