14. dubna 2013

V nedělním utkání posledního semifinálového zápasu tyto dva celky předvedli opět pěkný hokej. Sršni v roli domácích statečně drželi krok s leadrem ligy, který byl bohužel pro domácí opět lepší v koncovce a každou chybičku Sršňů potrestal. O první gól zápasu se ve čtvrté minutě postaral Tochor, jehož střela se štěstím př… číst celé »
8. dubna 2013

Zápasy proti takovému týmu jako je Devils, jsou vždy obtížné. Což potvrdil i nedělní semifinálový duel mezi právě AHC Devils a HC HP Sršni. Přesto Sršni ukázali bojovnost, vytvářeli si šance, tlačili na soupeře, dobře bruslili, bohužel v koncovce se příliš nedařilo a tak úspěšnější byli domácí. Skóre otevřeli domácí Devils, kdy David Paul… číst celé »
7. dubna 2013

V sobotu 6.4. Sršni po dvouleté přestávce vyjeli na turnaj "O plzeňský tuplák", který každoročně pořádá klub AHC Plzeň 2009. Nakonec si žlutočerní borci vybojovali "bramborovou" příčku. Na turnaji sehráli celkem 4 utkání s amatérskými kluby z celého kraje. První zápas s klubem HC Autokempf Klatovy prohráli, druhý s klubem HC Eppa vyhráli, ve třetím duelu s celkem HC Čáp Klatovy zvítězili a nakonec… číst celé »
1. dubna 2013

V neděli proběhl druhý čtvrtfinálový zápas playoff mezi týmy HC HP Sršni a HC Pirates. Piráti měli z předchozího zápasu výhodu jednoho vítězství a tak by jim k postupu do semifinále stačila pouze remíze. Avšak narazili na odpor, který asi nečekali. Už po 4 sekundách zápasu vstřelil první branku Martin Cingroš, který do jízdy… číst celé »
24. března 2013

Zápas byl jistě napínavý. K vidění byla celá řada faulů, drobných šarvátek atd. Inu atmosféra playoff se promítla do herního stylu. Gólové zahájili zápas Sršni, když Steinberger přesnou přihrávkou do jízdy našel Martina Cingroše, který ujel bránicím hráčům a procpal puk mezi gólmanem Málkem a levou tyčí jeho branky. Bohužel první vyhrání z kapsy vyhání a jak je už tak trochu zvykem, vyrovnáva… číst celé »
13. března 2013

Sršni se v prvním letošním souboji play-off DNHL 2012/2013 utkají s týmem HC Pirates Domažlice. První duel sehrají v sobotu 23.03.2013 od 17:00 hod v Karpem aréně, kam zvou všechny své fanoušky. Trenér Michal Hana má k dispozici tyto hráče: Cingroš, Hana, Hartl, Hiršl, Holomoj, Kalčík, Kalous, Kněz, Mauks, Milisderfer, Pavlík, Pojar, Rojt, Sloup, Steinberger, Svatoš. Sršní svatyni bude hájit… číst celé »
10. března 2013

V sobotu v posledním zápase základní části se Sršni utkali s HC Pirates. Přestože domácím chyběla celá řada opor a nastoupili tak v oslabené sestavě, tak byl zápas proti Pirátům poměrně vyrovnaný. Do nebezpečných šancí se dostávala obě mužstva. Ovšem nutno připustit, že hostím se dařilo více. První gól v zápase zařídil Řezníček a poslal tak Piráty v první třetině do vedení. Sršni bo… číst celé »
3. března 2013

Duel mezi těmito dvěma celky byl poměrně vyrovnaný. Ovšem samotný úvod, kdy Sršni vstoupili do zápasu poněkud laxně, umožnil domácím skórovat hned po devíti vteřinách zápasu. Hostím trvalo než se pořádně dostali do hry. Naštěstí po pár minutach vyrovnal skóre Jiří Dubský. Ovšem v druhé třetině SKP využili chyb a dostali se tak do vedení. Jako první se trefil Benda a o dvě minuty déle zvýšil na 3:1… číst celé »
25. února 2013

Sršni se v tuto sobotu utkají s celkem SKP, kdy lze očekávat bitvu o každý kousek ledu. Tento duel začíná v 16:15. Proto zveme fanoušky do ochozů domažlické Karpem arény. Přijďte podpořit náš tým.… číst celé »