slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Antonín Steinberger
7. října 2013

Přestože první kolo DNHL proběhlo již minulý víkend, tak Sršni sehrají svůj první ligový zápas tento týden. V nedělním utkání od 17:45 změří své síly s HC Pirates. Jistě bude co k vidění a tak zveme fanoušky a širokou veřejnost, aby přišli podpořit své favority.… číst celé »
Antonín Steinberger
1. října 2013

V sobotu proběhlo na zimním stadionu v Domažlicích přátelské utkání, kde Sršni vyzvali na souboj tým HC Dolní Kamenice, který hraje obdobnou soutěž jako je domažlická DNHL, s tím rozdílem, že DNHL má přísnější pravidla ohledně tělesných zákroků při hře. Ale přesto, že Dolní kamenice je zvyklá na „tvrdší“ styl hokeje, tak zápas proběhl bez většího množství … číst celé »
Daniel Svatoš
23. září 2013

Sršni sehrají svůj první zápas nové sezóny DNHL 12.10. Los jim určil toto datum. Zatímco ostatní kluby zahájí již o týden dříve, tak Sršni vzhledem k tomu, že bude v nové sezóně hrát pouze 11 týmů, budou mít v prvním termínu volno. Jednání s vedením ZS dnes na mimořádné schůzi ligového výboru DNHL skončilo dohodou o ceně za pronájem a tak může nová sezóna řádně začít. O jménu prvního soupeře žluto… číst celé »
Daniel Svatoš
23. září 2013

Sršni v sobotu 28.9. sehrají v Karpem aréně v Domažlicích přátelské utkání proti celku HC Dolní Kamenice. Jedná se o další součást přípravy před nadcházející sezónou 2013/2014. Zveme fanoušky a příznivce do ochozů… číst celé »
Daniel Svatoš
1. září 2013

21.9.2013 uspořádají Sršni v Karpem aréně tradiční turnaj "O zlaté sršní kusadlo 2013". Účast přislíbily tyto hokejové kluby: AHC Plzeň 2009, HC Pilsfans, HC Čápi Klatovy, HC Autokempf Klatovy, Vikingové Třemošná a Sršni jako pořádající. Turnaj začne úvodním vhazováním v 8:00 a poslední zápas bude odehrán před 19. hodinou. Poté je plánov… číst celé »
Antonín Steinberger
29. srpna 2013

Sršni, jak už bývá téměř zvykem, se opět podílejí na charitativní akci spojenou se zumba párty. Akce se koná 31.8. 2013 na České kubici. Program začíná v 16:00. Srdečně vás tímto zveme ve jménu klubu HC HP Sršni a cvičitelek Verči Němcové a Stefi Wernerové. Pro bližší informace můžete mrknout na oficiální plakát … číst celé »
Daniel Svatoš
25. července 2013

Sršni po letní přestávce zahájí přípravu na ledové ploše Domažlické Karpem arény v pátek 2.8. od 19:30 hodin. Začíná tak příprava na ledě před novou sezónou 2013/2014. Následující týden Sršni vynechají z důvodu tradiční Domažlické pouti a poté již budou pokračovat v poctivém tréninku každý pátek, jak je u Sršňů zvykem již pět let. … číst celé »
Antonín Steinberger
2. července 2013

Máme tu malou pozvánku na Zumba párty, která se uskuteční 7.7.2013 od 16:00 na České kubici. Jako cvičitelky se zde představí  Verča Němcová a Liduš Wernerová. Samozřejmě přiletí i nějací ty Sršni :-). Jedná se Česko-německou akci pořádanou s charitativním … číst celé »
Antonín Steinberger
19. června 2013

Sezóna nám bohužel skončila, zimní stadion je z důvodu údržby mimo provoz a Sršni se tak musejí na několik měsíců s ledem rozloučit. Osobně bych se v těchto horkých dnech rád šel provětrat na ledovou plochu se trochu osvěžit :-). Sršni v této době zvolili spíše individuální přípravu na další sezonu, před kterou se ale také musíme řádně zrekreovat a načerpat síly :-). Někteří Sršni v tuto dobu vymě… číst celé »