23. září 2013

Sršni sehrají svůj první zápas nové sezóny DNHL 12.10. Los jim určil toto datum. Zatímco ostatní kluby zahájí již o týden dříve, tak Sršni vzhledem k tomu, že bude v nové sezóně hrát pouze 11 týmů, budou mít v prvním termínu volno. Jednání s vedením ZS dnes na mimořádné schůzi ligového výboru DNHL skončilo dohodou o ceně za pronájem a tak může nová sezóna řádně začít. O jménu prvního soupeře žluto… číst celé »
23. září 2013

Sršni v sobotu 28.9. sehrají v Karpem aréně v Domažlicích přátelské utkání proti celku HC Dolní Kamenice. Jedná se o další součást přípravy před nadcházející sezónou 2013/2014. Zveme fanoušky a příznivce do ochozů… číst celé »
1. září 2013

21.9.2013 uspořádají Sršni v Karpem aréně tradiční turnaj "O zlaté sršní kusadlo 2013". Účast přislíbily tyto hokejové kluby: AHC Plzeň 2009, HC Pilsfans, HC Čápi Klatovy, HC Autokempf Klatovy, Vikingové Třemošná a Sršni jako pořádající. Turnaj začne úvodním vhazováním v 8:00 a poslední zápas bude odehrán před 19. hodinou. Poté je plánov… číst celé »
29. srpna 2013

Sršni, jak už bývá téměř zvykem, se opět podílejí na charitativní akci spojenou se zumba párty. Akce se koná 31.8. 2013 na České kubici. Program začíná v 16:00. Srdečně vás tímto zveme ve jménu klubu HC HP Sršni a cvičitelek Verči Němcové a Stefi Wernerové. Pro bližší informace můžete mrknout na oficiální plakát … číst celé »
25. července 2013

Sršni po letní přestávce zahájí přípravu na ledové ploše Domažlické Karpem arény v pátek 2.8. od 19:30 hodin. Začíná tak příprava na ledě před novou sezónou 2013/2014. Následující týden Sršni vynechají z důvodu tradiční Domažlické pouti a poté již budou pokračovat v poctivém tréninku každý pátek, jak je u Sršňů zvykem již pět let. … číst celé »
2. července 2013

Máme tu malou pozvánku na Zumba párty, která se uskuteční 7.7.2013 od 16:00 na České kubici. Jako cvičitelky se zde představí  Verča Němcová a Liduš Wernerová. Samozřejmě přiletí i nějací ty Sršni :-). Jedná se Česko-německou akci pořádanou s charitativním … číst celé »
19. června 2013

Sezóna nám bohužel skončila, zimní stadion je z důvodu údržby mimo provoz a Sršni se tak musejí na několik měsíců s ledem rozloučit. Osobně bych se v těchto horkých dnech rád šel provětrat na ledovou plochu se trochu osvěžit :-). Sršni v této době zvolili spíše individuální přípravu na další sezonu, před kterou se ale také musíme řádně zrekreovat a načerpat síly :-). Někteří Sršni v tuto dobu vymě… číst celé »
29. dubna 2013

V letos posledním soutěžním zápase o třetí příčku v DNHL  zvítězil tým HC HP Sršni 5:2. Zápas se odehrával téměř podle stejného scénáře jako předchozí, přesto bylo utkání nadmíru vyrovnané. Jako první se do vedení dostali Ice Barons v roli hostů, když se jako první trefil Heuss po asistenci Hubera. Domácí se ovšem rychle otřepali a s odp… číst celé »
21. dubna 2013

Sršni v utkání proti Barons předvedli opravdu skvělý výkon. Téměř celý zápas nepustili soupeře do šance a znatelně jej přehrávali. Přestože Barons vstoupili do zápasu lépe, když Heuss procpal puk mezi betony brankáře Červíčka. Byla to ovšem jejich první a poslední branka v zápase. Poté se slova ujali hosté a v podstatě diktovali hru. Vyrovnávací gól zařídil David Millis… číst celé »