slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Antonín Steinberger
2. prosince 2013

Znovu připomínáme, že 21.12.2013 proběhne historicky první vánoční hokejová besídka, které pořádají Sršni. Uskuteční se v hotelu Bohman na Babyloně. Dobrá hudba, dobrá zábava, dobré jídlo, dobrá společnost, co víc si přát takhle před Vánoci. :-)… číst celé »
Pozvánka na vánoční besídku
Antonín Steinberger
17. listopadu 2013

Sršni v sobotním zápase poprvé v letošní sezóně zakusili porážku, když nestačili na lídra soutěže domažlické AHC Devils. Přesto ukázali bojovnost a Devils se tak možná poprvé v této sezóně mohli strachovat z výsledku utkání. První branku uštědřil domácím Kurek hned po první minutě zápasu. Sršni na to však zanedlouho odpověděl… číst celé »
Antonín Steinberger
9. listopadu 2013

Tým HC HP Sršni si vás dovoluje pozvat na 1. vánoční hokejový bál, který se bude konat 21.12.2013 v hotelu Bohmann na Babyloně. Všichni příznivci hokeje, ale i jen třeba milovníci dobré zábavy mohou přijít, vzít s sebou své drahé polovičky a užít si společně s námi předvánoční atmosféru. Lístky lze zakoupit v nově otevřené kavárně Lucky bar v Domažlicích. Těšíme se na vás. :-)… číst celé »
Vánoční hokejová besídka
Daniel Svatoš
5. listopadu 2013

V neděli se Sršni střetli s týmem Rakon B. O výhře Sršňů rozhodla druhá třetina zápasu, kdy se zasadil dvěma góly Otta Pavlík, kterému asistoval Jiří Dubský. Sám Dubský pak přispěl jednou brankou. Domácí si cestu k vítězství komplikovali fauly. Sršni tak byli nucení strávit v oslabení téměř dvanáct minut zápasu, což je skoro jedna třetina. K vítězství jistě pomohl i gólman Bartoš, který vychytal č… číst celé »
Antonín Steinberger
29. října 2013

Sršni s formou nepolevili ani v posledním zápase proti týmu HC Sokol Kanice a předvedli opět skvělý výkon. První minuty zápasu tomu ale nenasvědčovali. Úvodní branku domácích, kterou zařídil Jonáš Hartl po asistenci Otty Pavlíka, hosté v zápětí dorovnali po střele Pavla Rašky. Ov… číst celé »
Antonín Steinberger
21. října 2013

Ve třetím kole DNHL Sršni narazili na HC Nýřany, se kterými zprvu sváděli poměrně vyrovnanou bitvu, ale po chvíli spustili kanonádu a rozstříleli tak soupeře 8:2. Nýřany v roli domácího týmu otevřeli skóre ke konci první třetiny, kdy obrana hostů dvakrát chybovala a dala tak prostor Jiříku Kántorovi, kterému se podařilo blafákem překonat br… číst celé »
Antonín Steinberger
14. října 2013

Právě jsme spustili funkci fóra, ve kterém všichni, kteří se zajímají o hokej v Domažlicích mohou rozprávět o svých zážitcích, názorech apod. Více už v samotném fóru. Těšíme se na vaše příspěvky.… číst celé »
Antonín Steinberger
14. října 2013

V prvním zápase nové sezóny se Sršni utkali s týmem HC Pirates. Tyto dva nesmiřitelné celky vždy ve vzájemných zápasech předváděly nesmiřitelný boj.  Jinak tomu nebylo ani v neděli odpoledne. Už od úvodní buly oba celky nasadily vysoké tempo, a tak byl k vidění rychlý důrazný a mnohdy dosti tvrdý hokej.… číst celé »