17. listopadu 2013

Sršni v sobotním zápase poprvé v letošní sezóně zakusili porážku, když nestačili na lídra soutěže domažlické AHC Devils. Přesto ukázali bojovnost a Devils se tak možná poprvé v této sezóně mohli strachovat z výsledku utkání. První branku uštědřil domácím Kurek hned po první minutě zápasu. Sršni na to však zanedlouho odpověděl… číst celé »
9. listopadu 2013

Tým HC HP Sršni si vás dovoluje pozvat na 1. vánoční hokejový bál, který se bude konat 21.12.2013 v hotelu Bohmann na Babyloně. Všichni příznivci hokeje, ale i jen třeba milovníci dobré zábavy mohou přijít, vzít s sebou své drahé polovičky a užít si společně s námi předvánoční atmosféru. Lístky lze zakoupit v nově otevřené kavárně Lucky bar v Domažlicích. Těšíme se na vás. :-)… číst celé »
Vánoční hokejová besídka
Daniel Svatoš
5. listopadu 2013

V neděli se Sršni střetli s týmem Rakon B. O výhře Sršňů rozhodla druhá třetina zápasu, kdy se zasadil dvěma góly Otta Pavlík, kterému asistoval Jiří Dubský. Sám Dubský pak přispěl jednou brankou. Domácí si cestu k vítězství komplikovali fauly. Sršni tak byli nucení strávit v oslabení téměř dvanáct minut zápasu, což je skoro jedna třetina. K vítězství jistě pomohl i gólman Bartoš, který vychytal č… číst celé »
29. října 2013

Sršni s formou nepolevili ani v posledním zápase proti týmu HC Sokol Kanice a předvedli opět skvělý výkon. První minuty zápasu tomu ale nenasvědčovali. Úvodní branku domácích, kterou zařídil Jonáš Hartl po asistenci Otty Pavlíka, hosté v zápětí dorovnali po střele Pavla Rašky. Ov… číst celé »
21. října 2013

Ve třetím kole DNHL Sršni narazili na HC Nýřany, se kterými zprvu sváděli poměrně vyrovnanou bitvu, ale po chvíli spustili kanonádu a rozstříleli tak soupeře 8:2. Nýřany v roli domácího týmu otevřeli skóre ke konci první třetiny, kdy obrana hostů dvakrát chybovala a dala tak prostor Jiříku Kántorovi, kterému se podařilo blafákem překonat br… číst celé »
14. října 2013

Právě jsme spustili funkci fóra, ve kterém všichni, kteří se zajímají o hokej v Domažlicích mohou rozprávět o svých zážitcích, názorech apod. Více už v samotném fóru. Těšíme se na vaše příspěvky.… číst celé »
14. října 2013

V prvním zápase nové sezóny se Sršni utkali s týmem HC Pirates. Tyto dva nesmiřitelné celky vždy ve vzájemných zápasech předváděly nesmiřitelný boj.  Jinak tomu nebylo ani v neděli odpoledne. Už od úvodní buly oba celky nasadily vysoké tempo, a tak byl k vidění rychlý důrazný a mnohdy dosti tvrdý hokej.… číst celé »
7. října 2013

Přestože první kolo DNHL proběhlo již minulý víkend, tak Sršni sehrají svůj první ligový zápas tento týden. V nedělním utkání od 17:45 změří své síly s HC Pirates. Jistě bude co k vidění a tak zveme fanoušky a širokou veřejnost, aby přišli podpořit své favority.… číst celé »
1. října 2013

V sobotu proběhlo na zimním stadionu v Domažlicích přátelské utkání, kde Sršni vyzvali na souboj tým HC Dolní Kamenice, který hraje obdobnou soutěž jako je domažlická DNHL, s tím rozdílem, že DNHL má přísnější pravidla ohledně tělesných zákroků při hře. Ale přesto, že Dolní kamenice je zvyklá na „tvrdší“ styl hokeje, tak zápas proběhl bez většího množství … číst celé »