Sršni vs. Kanice 8:1

29. října 2013

Sršni s formou nepolevili ani v posledním zápase proti týmu HC Sokol Kanice a předvedli opět skvělý výkon. První minuty zápasu tomu ale nenasvědčovali. Úvodní branku domácích, kterou zařídil Jonáš Hartl po asistenci Otty Pavlíka, hosté v zápětí dorovnali po střele Pavla Rašky. Ovšem pak se taktovky chopili Sršni a nenechali hostům už příliš šancí. V zápase opět vynikal bodově právě Jonáš Hartl, který svému týmu dopomohl k vysokému vítězství dvěma brankami a dvěma asistencemi. I když se Sokolové z Kanic nevzdávali, na perfektně hrající první lajnu domácích recept nenašli a tak nakonec prohráli s osmičkou na světelné tabuli ve prospěch žlutočerných. Konečný stav zápasu byl tedy 8:1 pro Sršně, kteří tak vybojovali již třetí vysoké vítězství v řadě a prozatím se usadili na druhé příčce v žebříčku DNHL. Další kdo změří se žlutočernými své síly bude HC Rakon B. Duel se odehraje v neděli 3.11. od 18:45.