Sršni na turnaji "O plzeňský tuplák" obsadili 4. místo

Daniel Svatoš
7. dubna 2013

V sobotu 6.4. Sršni po dvouleté přestávce vyjeli na turnaj "O plzeňský tuplák", který každoročně pořádá klub AHC Plzeň 2009. Nakonec si žlutočerní borci vybojovali "bramborovou" příčku. Na turnaji sehráli celkem 4 utkání s amatérskými kluby z celého kraje. První zápas s klubem HC Autokempf Klatovy prohráli, druhý s klubem HC Eppa vyhráli, ve třetím duelu s celkem HC Čáp Klatovy zvítězili a nakonec bojovali o bronzovou příčku s HC Tango Klatovy. Poslední rozhodující souboj však nevyhráli a tak obsadili z osmi hrajících celků, čtvrtou příčku. Turnaj byl určen především pro členy klubu, kteří nemohou hrát probíhající play-off DNHL, ale i tak se turnaje zúčastnil například kanonýr Michal Hana, který po celou dobu turnaje udával tón hry na tomto měření sil amatérských lig Plzeňského kraje. Sršně posílil například také "šéftrenér" HC Domažlice Pavel Voldán a mnoho dalších například "bývalých" členů HC HP Sršni. Zajímavostí je, že na turnaji hrál ještě jeden celek DNHL a to HC Trhanov, který obsadil stříbrnou pozici. Turnaj byl tradičně provázen příjemnou sportovní atmosférou a přátelskostí a tak nelze než považovat tento počin za velmi vydařený.