Sršni se v play-off utkají s Piráty!

Daniel Svatoš
13. března 2013

Sršni se v prvním letošním souboji play-off DNHL 2012/2013 utkají s týmem HC Pirates Domažlice. První duel sehrají v sobotu 23.03.2013 od 17:00 hod v Karpem aréně, kam zvou všechny své fanoušky. Trenér Michal Hana má k dispozici tyto hráče: Cingroš, Hana, Hartl, Hiršl, Holomoj, Kalčík, Kalous, Kněz, Mauks, Milisderfer, Pavlík, Pojar, Rojt, Sloup, Steinberger, Svatoš. Sršní svatyni bude hájit tradičně Schröpfer a jako gólmanská dvojka hostující Červíček a jako další v pořadí pro všechny případy brankář Bartoš. Ostatní hráči klubu HC HP Sršni nemají odehráno potřebných 11 zápasů v základní části DNHL. Druhý odvetný zápas sehrají oba týmy v neděli 31.03.2013 od 17:00. Tento víkend mají tedy všichni hráči volno, v pátek zahájí přípravu na play-off na tradičním tréninku.