SKP Domažlice x HC HP Sršni (3:2)

3. března 2013

Duel mezi těmito dvěma celky byl poměrně vyrovnaný. Ovšem samotný úvod, kdy Sršni vstoupili do zápasu poněkud laxně, umožnil domácím skórovat hned po devíti vteřinách zápasu. Hostím trvalo než se pořádně dostali do hry. Naštěstí po pár minutach vyrovnal skóre Jiří Dubský. Ovšem v druhé třetině SKP využili chyb a dostali se tak do vedení. Jako první se trefil Benda a o dvě minuty déle zvýšil na 3:1 Anderle. Na vině u Sršňů bylo špatné obsazování soupeřových hráčů v obraném pásmu, zbrklá honba za pukem a po alkoholové párty lehce unavená první lajna. Ve třetí třetině se Sršni zvedli a snažili se ze všech sil zvrátit stav zápasu. Jiskru naděje vykřesal opět Jiří Dubský svým druhým gólem v zápasu. Ovšem přes několik vyloučení už hosté nestačili dorovnat skóré a tak konečný výsledek zápasu byl 3:2 pro domácí SKP Domažlice.