HC HP Sršni x AHC Devils (1:8)

23. února 2013

Sršni v pátečním zápase proti celku AHC Devils dostali doslova výprask. Byli znatelně slabším týmem, přesto že se snažili držet s hosty tempo, tak se jim příliš nedařilo držet vyrovnaný stav zápasu. Devils přehrávali Sršně ve všech směrech, dovedli si lépe přihrát a lépe bruslili. Dalším faktorem, co Devils jistě pomohlo bylo, že sršní svatyni nechránil ani jeden z obkvyklých gólmanů Sršňů. I tak ale ďáblové ukázali, že jsou oprávněně na čele tabulky a jasně přestříli domácí celek 8:1, při čemž o alespoň jeden čestný gól za Sršně se postaral Otto Pavlík ve třetí třetině, kdy se přeci jenom domácím dařilo více atakovat bránu hostí.