HC HP Sršni x HC Nýřany (8:1)

10. února 2013

Sršni po pátečním vítězství nad Stodem byli zdánlivě v dobrém rozpoložení, což bylo zjevné i v sobotním utkání proti Nýřanům, které Sršni rozstříleli vysoce 8:1. Domácí předvedli vskutku výborný zápas. Celou dobu diktovali hru a nedávali soupeři příliš šance. O precizní hře svědčí i to, že ani jednou za zápas nebyli Sršni v oslabení, což se zjevně promítlo na výsledku.

Už po první třetině vedli domácí 4:0 z čehož hned tři trefy patřily domácímu kapitánovi Michalovi Hanovi, který za celý zápas dal celkem 4 branky a výrazně tak pomohl k tomuto vysokému vítězství.

Celý zápas probíhal v přátelském duchu, nepanovala žádná zbytečná nervozita a oba týmy se chovali velmi sportovně, což není v DNHL úplně zvykem.

Sršni tak za jeden víkend mají za sebou dva vítězné zápasy a již nyní se připravují na střetnutí s Trhanovem.