Sršni se museli smířit se stříbrem

21. března 2017

Sršni bohužel nezvládli poslední finálový zápas proti Sokolíkům a po porážce 10:5 museli o vítězi letošního a zároveň posledního ročníků DNHL rozhodnout samostatné nájezdy. V těch bohužel byl úspěšnější celek z Boru u Tachova a tak Sršňům nezbylo, než se spokojit s hořkým stříbrem.

Při malé rekapitulaci, tyto dva celky na sebe v této sezóně narazili celkem 4 a pouze v tom posledním nejdůležitějším utkání zaznamenali hráči v žlutočerných dresech porážku. I to je prostě hokej!

Přesto má celek HC HP Sršni za sebou nejúspěšnější sezónu v historii, za což si myslím že se touto cestou sluší poděkovat zejména hráčům, fanouškům, rodinám za trpělivost a podporu a dalším zúčastněným.

Velké díky také patří pořadatelům soutěže za všechny uspořádané ročníky DNHL, čímž umožnili spoustě amatérským nadšencům věnovat se svému koníčku a zároveň pozvednout úroveň amatérského hokeje v našich končinách.

Budoucnost amatérského hokeje na Domažlicku je zatím ještě nejistá a tak nezbývá jen doufat, že se opět jak hráči, tak i fanoušci podívají na stadion v rámci nějaké soutěže.

Sršni se museli smířit se stříbrem