Derby skončilo remízou 4:4

22. listopadu 2016

V letošní sezóně máme zatím dva dosud neporažené celky. Jsou to AHC Devils a HC HP Sršni, kteří zatím ani v první vzájemném zápase neokusily porážku, neboť zápas skončil nerozhodně 4:4. Byť například třetí třetina se vyvíjela lépe pro Sršně, tak domácí Devils dokázali dvoubrankovou ztrátu v závěru zápasu dohnat.

Od následujícího víkendu startuje druhá půle základní části a je trochu hříčkou osudu, že hned v prvním kole na sebe opět Devils a Sršni narazí. Žlutočerní momentálně stojí na čele tabulky DNHL, ale Devils jsou v těsném závěsu s rozdílem ve skóre jen několika branek. Můžeme tedy znovu očekávat náročné a napínavé utkání. Zápas začíná v sobotu 26. listopadu od 14:30.

Derby skončilo remízou 4:4