slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Sršni - Nýřany 5:3

Petr Kalous
16. února 2015

Sršni otočili nepříznivý vývoj utkání s Nýřany a nakonec zvítězili 5 ku 3.

Sršni jako hosté, začali utkání velmi nervózně. Po 6 minutách prohrávali 0:2. Chvilku trvalo, než si sedla nezvyklá sestava vzniklá zraněními, dovolenými, či nechutí hrát v závěrečných bojích.
První se prosadil Milisderfer po akci Hany a snížil na 1:2, ale za půl minuty opět ujeli dva nýřanští a odskočili opět na rozdíl dvou branek.
Ve druhé třetině se ale sršni probrali, a Hana po samostatném úniku snížil na 2:3. Sršni si pak vytvořili územní převahu, kterou zúročil ve vyrovnávací branku Dubský po přihrávce Holomoje. To už se sehrála neobvyklá lajna Dubský-Pavlík-Steinberger a posledně jmenovaný dorazil puk za záda domácího brankáře a dostal tak Sršně do vedení.
Nýřanští přesto kousali a v těchto momentech podržel svůj tým Patrik Červíček.
Poslední třetinu hráli Sršni na jistotu a tak si do branky našel cestu jen tečovaný puk po střele Holomoje v oslabení.

K postupu do čtvrtfinále chybí Sršňům poslední krok. Porazit příští neděli Sokolíky.