Vítězství! Konečně!

9. února 2015

Sršni si to tentokrát v sobotu odpoledne , rozdali s nepříjemnými Piráty. V zápase exceloval Martin Cingroš, který vstřelil 5 branek na jednu asistoval.
Představení v 1.třetině zahájil brankou již ve 4.minutě, následně přidal ještě další dvě, po asistencích Hany a Hartla. Přesto třetina končila výsledkem 3:2, kdy se Piráti udrželi ve hře po zbytečných chybách Sršňů.
Ve druhé třetině se zapsal do listiny střelců Hana za přispění Dubského. Piráti se ale stále drželi na dostřel díky brejkům, které proměňovali a druhá třetina  skončila smířlivě 4:4.
Třetí třetinu zahájil kanonádou opět Cingroš, který přiklonil jazýček vah na stranu domácích dvěmi trefami hned v úvodu třetího dějství. Piráti se už na dotažení výsledku nezmohli, začali zbytečně faulovat a tak přidali další branky Hartl, Milisderfer a na konečných 9:5 zvyšoval Hana.
Sršni se tak zbavili dotěrných pronásledovatelů, Pirátů a Sokolíků.  Sokolíci mají po výhře nad Pantery 18 bodů, ale hrají již jen o 3 body.
Souboj o 6.příčku nadále pokračuje s s mistrem z Waldmunchenu, které čeká již jeden zápas a to s posledními Pantery. Nedá se čekat , že by Baroni prohráli, předpokládáme, že tedy budou mít v konečném účtování 28 bodů. To velí Sršňům vyhrát zbývající dva zápasy a při rovnosti bodů rozhoduje vzájemná bilance, kterou mají výhrou a remízou lepší právě Sršni.
Tak jen vzhůru do toho!
Prvním soupeřem budou Nýřanští v neděli 15.2. od 16.15hod.