Panteři inkasovali 10 branek od Sršňů

13. prosince 2014

Sršni nezaváhali a v úvodním zápase 2.části soutěže deklasovali Pantery 10:0. Skóre otevřel v čase 2:39 kapitán Sršňů Michal Hana.
V první třetině hosté proměnili de-facto vše, co na brankáře Horna vystřelili. Do kolonky střelců se postupně zapsali: 2x Příbek, Minařík, Cingroš a Rojt.
1.třetina tak skončila výsledkem 0:6.

Ve 2. třetině začali Panteři odpovědněji bránit a skóre tak navýšil pouze Hana po asistenci Hartla.

Ve 3.třetině se začalo jiskřit, kdy skryté fauly hráče Panterů Ticháčka vyústili až v bitku 1 na 1 s Martinem Cingrošem, který potvrdil jasnou převahu Sršňů i v této dovednosti.
Frustrace posílené sestavy Panterů byla ale natolik vysoká, že Antonín Lagron neustál vývoj hry ani za stavu 0:10,  a dvě minuty před koncem "hodil rukavici" Pavlu Rojtovi. Ten se nenechal vyprovokovat a tak šel Lagron zaslouženě pod sprchy. Tam ale nevystydl a ztropil zbytečné extempore v chodbě zimního stadionu. Je plně v kompetenci STK, jak celou causu ohodnotí.

V utkání se blýskl Příbek, zaznamenal celkem 4 branky.

Příští týden sehrají Sršni hned dva zápasy. V pátek se v 16h utkají ve vánočním zápase s caparty z 1.třídy HC Domažlice , v sobotu před bálem , nastoupí ve 14.15h proti Baronům.