Sršni prohráli se Sokolíky

25. listopadu 2014

V dalším nedělním podvečeru se Sršni utkali s dodsud neznámými Sokolíky.

Utkání kralovali oba brankáři, kteří mařili šance na obou stranách. Vedení se ujali Sokolíci z hole Jaroslava Picha, který je aktuálně druhým nejlepším střelcem ligy.

Sršňům se hostujícího gólmana podařilo překonat až ve druhé třetině po učebnicové souhře Hany s Cingrošem.

Hrál se pohledný,svižný hokej s řadou šancí, domácí držel ve hře brankář Červíček, který dokázal pochytat i dorážky Sokolíků.

Pak ale přišla nešťastná dvouminutovka, kdy po individuálních chybách Sršni dvakrát inkasovali a výše zmíněný Pich, si připsal hattrick.

V závěru se domácí opět snažili o tlak, hráli přesilovku i power play, ale kýžené vyrovnání to nepřineslo.

V neděli, se v dohrávce Sršni utkají se soupeřem z nejtěžších - s AHC Devils.