Další remíza...

17. listopadu 2014

Sršni v předvečer svátku remizovali s HC Nýřany 1:1.

Výsledek odpovídá vyrovnanosti hry. Oba týmy si po celou dobu zápasu vytvářeli šance, utkání však dominovali brankáři. Na straně domácích Bartoš, na straně hostí Dudík. Ten svými zákroky přiváděl Sršně  k šílenství, protože jejich šance byly vyloženější. Cinkaly tyče, praskaly masky, přesto byl stav utkání stále 0:0.

Vše podstatné se odehrálo v posledních 3 minutách posledního dějství. Sršni odehráli oslabení ve kterém už několikrát zahrozili, poté tlak stupňovali a to jim přineslo vedení z hole Jonáše Hartla. Radost však vydržela jen do vhazování ve středovém kruhu. Přestože domácí buly vyhráli, v rozehrávce nešťastně chybovali a po 7 sekundách hry srovnal  Nýřanský Pospíšil po přihrávce Mrázka.

Domácí pak ještě hráli přesilovku, přiklonit výhru na svou stranu se jim ale už nepodařilo.

Příští výkend se Sršni utkají s pro ně neznámými Sokolíky.