slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Nový web ve výrobě...

Antonín Steinberger
8. ledna 2013

Vítám návštěvníky na nových webových stránkách amaterského hokejového klubu HC HP Sršni Domažlice. Stránky jsou zatím pouze ve výstavbě, tak nejsou zdaleka plně funkční, některé obrázky apod. jsou zde zatím pouze ilustrativně proto je neberte vážně. Co ale nyní již zde bude fungovat jsou články ze zápasů DNHL, které zde budeme vždy po zápase zveřejňovat spolu s výsledky. 

Na co se můžete těšit:

určitě, jak vidíte, tak na nový vzhled, který bude po dokončení obsahovat interaktivní prvky
položka média bude obsahovat všemožné soubory týkající se našeho týmu a hokeje, zejména tedy fotografie, mp3 s hymnou Sršňů a případně i videa
budou zde zveřejněny soupisky hráčů našeho týmu, jak aktuální tak z minulých let, které si budete moci každý prohlídnout
jistě nebudou chybět informace o aktuálním průběnu DNHL
další novinka se týká pouze členů klubu HC HP Sršni, kteří zde budou mít vlastní účet, který jim bude poskytovat přístup k aktuálním akcícm týmu, vnitroklubovým informacem, kde budou míti možnost vyplňovat docházky ke konkrétním akcím
nejzajímavějším bodem je jistě fórum, které je zatím  pouze v jednání zejména po stránce právní (neradi bychom porušovali nějaké zákony), pokud ale vše dobře dopadne, bude zde možná registrace pro fanoušky, hráče a jiné, kteří budou moci zde volně diskutovat téměř o čemkoli

Tak to by mělo být asi vše, myslím že je na co se těšit a pokud půjde vše jak má, tak budou stránky zanedlouho plně provozu schopné, minimálně budou průběžně přibývat nové funkce. Takže pokud jste fanoušky domažlicého hokeje, neváhejte a navštěvujte nás.