Sršni remizovali s Kanicemi 3:3

3. listopadu 2014

Sršni se v zápase plném zvratů nakonec rozešli s Kanicemi smírně tři ku třem.

Lépe do zápasu vstoupili Kaničtí, kdy se hned ve třetí minutě utkání ujali vedení po chybě v domácí rozehrávce. Naštěstí pro Sršně  za necelé dvě minuty nachytal kapitán Michal Hana gólmana Pustinu v nedbalkách, a takřka z brankové čáry prohnal puk těsně za horním břevnem.

Nesoustředěný výkon domácích i sudích završil gólem z dvojnásobného metrového offsidu Kanický Herian. Pak se začalo hrát více takticky a s lepší obranou na obou stranách.

Kýžené vyrovnání přinesl domácím až v závěru 2.třetiny Milisderfer po brejku zakončeném klasickou kličkou do backhandu.

Průběh 3.třetiny ovlivnila řada vyloučení na obou stranách. Svoji šanci využil včera příkladně bojující Pojar,který obrátil nepříznivý vývoj utkání  na stranu Sršňů. Ti se pak srdnatě bránili několikeré přesilovce, nepřežili ale oslabení 5 na 3, kdy byl střelou hostujícího obránce Ptáka nastřelen do sedací části těla opět Herian, který se v nepřehledné, kuriosní  situaci zorientoval nejrychleji a zametl puk za Bartoše.

Sousedé v tabulce, tak zůstali i po 8.kole DNHL v těsném závěsu.

Příští neděli se Sršni utkají s Piráty