slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Sršni-SKP 8:5

Petr Kalous
20. října 2014

V závěrečném duelu 6.kola znovuzahájené DNHL se od 20.45 utkali pořádající Sršni se Sportovním Klubem Policie.

Oba týmy se sešli na dvě "pětky". Lépe začali domácí, kdy si během pěti úvodních minut vytvořili tříbrankový náskok a hostující brankář Kadlec si sáhl na puk pouze, když jej vyndaval z branky. Do střelecké listiny se zapsali postupně Pojar po závaru před brankou, kapitán domácích Hana po samostatné akci, a obránce David Holomoj po přesné ráně od modré.
Takřka z protiútoku se ale před bránu Bartoše dostal dravý Lenárd a dal SKP naději.
Odpověď za domácí si připravili nahrávající Pojar a skórující Hana. V závěru třetiny se zapsal do listiny střelců ještě domácí Svatoš, po milimetrové přihrávce Dubského. Uzavřel tak skóre 1.třetiny na nečekaných 6:1

Druhá třetina patřila naopak SKP, kdy vyrovnali hru, ale skóre  pouze snížili také slepenými góly. Druhou třetinu vyhráli policisté 2 ku 3.

Ve třetí třetině přibylo faulů a tím i vyloučení. SKP se nevzdávali a vytvořili si závěrečný tlak ve své útočné třetině. Srdnatě bojující domácí v čele s vynikajícím gólmanem Bartošem, už ale žádné drama nepřipustili.

Třetiny : 6:1 ; 2:3 ; 0:1