Sršni - OldBoys 2:2

6. října 2014

Neskutečně vyrovnaným zápasem bylo utkání Sršňů proti Old Boys, které se odehrálo v neděli podvečer. Old Boys, jak je zvykem, hráli skvělou poziční hru s přesnými přihrávkami, což Sršňům komplikovalo defenzivní činnosti.

Jako první se do vedení dostali Old Boys, kdy Janouš vjel s pukem do útočného pásma, kličkou objel bránícího hráče a rychlou střelou příklepem poslal puk k pravé tyčce. Gólman Bartoš kvůli chumlu hráčů střelu viděl až na poslední chvíli a tak nemohl včas zareagovat.

Sršni srovnali za necelou minutu, kdy David Millisderfer dostal puk před bránu soupeře od Pavla Rojta a backhandem zasunul puk pod betonem domácího brankáře do brány.

V druhé třetině se pak hosté dostali do vedení opět díky dvojici Millisderfer a Rojt, kterým se v posledních zápasech společně daří.

Bohužel vyrovnání přišlo o šest minut později zásluhou domácího Kobzíka po hrubé chybě Sršňů na vlastní modré čáře.

Rozehrávka a hra ve zmenšené střední třetině  se celkově Sršňům nedařila, z čehož se "dědci" dostávali do brejků, které domácí hasili fauly. V těchto chvílích podržel domácí gólman Bartoš, který za svá záda nepustil ani jedno ze dvou trestných střílení.

Ve třetí třetině už žádná změna skóre nenastala, přestože oba celky si vytvořili zajímavé příležitosti. Konečný stav zápasu zůstal tedy 2:2.