Sršni přemohli pantery 7:0

14. září 2014

Sršni do nové sezóny vstoupili, jak nejlépe mohli. V sobotu večer změřili síly s pantery ze Stoda, kterým nedali příliš mnoho šancí a hladce zvítězili 7:0. Přestože v zápase bylo k vidění spoustu vyloučení, nejvíce pak na straně domácích Sršňů, kteří ale i tak dokázali skórovat i v oslabení, tak se zápas odehrával v přátelské atmosféře bez zbytečných emocí.

Jako první za domácí skóroval v osmé minutě, po samostatném úniku, Martin Cingroš. Tentýž hráč se poté trefil na začátku druhé třetiny, kde využil chumlu před soupeřovo brankou, kdy nahodil puk na bránu téměř z nulového úhlu a puk odrazem od brankáře hostí spadl za brankovou čáru. Na tři nula poté navýšil Jiří Dubský. Tento stav vydržel až do konce třetiny.

Po přestávce dostrčil puk do brány Steinberger po asistenci Pavla Svatoňe. Poté v oslabení po sólovém průniku navýšil Michal Hana. Opět Hana si poté ještě připsal asistenci, když přihrál na gól Pavlu Svatoňovi. A znovu pak Svatoň, když Sršni hráli pouze ve třech hráčích, dokázal za asistence Pavlíka proměnit na 7:0.

Příští týden se Sršni utkají s úřadujícími mistry Ice Barons, kterým mají stále co vracet za minulou sezónu. Zápas těchto dvou rivalů vypukne v sobotu v 19:30. Přijďte fandit.