SRŠNI MAJÍ STŘÍBRNOU

Daniel Svatoš
20. dubna 2014

Sršni ve finálovém zápasu nedokázali najít recept na útočný hokej Ice Barons Waldmünchen a podlehli 1:7. Obsadili tak v letošním ročníku DNHL druhou příčku. Nakonec však hořkost z porážky ve finálových duelech přehlušila radost nad stříbrnou medailí, což je opět zlepšení oproti loňskému roku, kdy Sršni vybojovali bronz.
Sršni touto cestou děkují všem svým fanouškům, kteří po celou sezónu věrně stáli na ochozech zimního stadionu a hnali Sršně kupředu k výhrám a podporovali klub i když se zrovna nedařilo. Děkují také všem sponzorům a podporovatelům.
Do příští sezóny vstoupí po zaslouženém volnu letní přípravou a poté tréninky na ledě od konce srpna, aby mohli v nadcházející sezóně 2014/2015 opět bojovat o nejvyšší příčky.