Sršni neuspěli potřetí v řadě

3. března 2014

Sršni mají za sebou poslední zápas letošní základní části DNHL proti SKP Domažlice. Bohužel série proher neskončila ani v tomto zápase. Byť tentokráte byl výsledek těsný, stejně znamenal pro žlutočerné prohru.

První branku zařídil Martin Cingroš po asistenci Davida Holomoje. SKP na to odpovědělo již za necelou minutu po gólu Lenárda. O pár minut později pak našel skulinku v bráně gólmana Červíčka Pavel Rojt po asistenci Steinbergera. Ovšem ale i na tohle našli hosté odpověď, když v desáté minutě skóroval Podestát.

Zápas nadále probíhal v klidném avšak v rychlém tempu. SKP mělo několik gólových šancí, které však zlikvidoval Karel Bartoš. Poslední gól a zároveň rozhodující skončil v síti Sršňů, kteří už nedokázali do konce zápasu vyrovnat a tak zápas skončil vítězstvím 3:2 pro SKP.

Za dva týdny začíná playoff a doufejme, že co se týče proher, tak bude pro Sršně platit pravidlo „třikrát a dost“.