Old Boys na Sršně nestačili

17. února 2014

Páteční večer proběhlo utkání mezi týmy HC HP Sršni a HC Old boys. V utkání byly k vidění v hojném množství tvrdé zákroky často na hranici faulu. Proto je s trochu s podivem, že nedošlo k žádnému úrazu. Pouze kapitán hostů Michal Hana si odnesl ze zápasu lehčí tržné zranění na horním rtu. V zápase jednoznačně dominovali Sršni. O tom také svědčí konečný výsledek 7:1.

První gól zápasu zařídil Antonín Steinberger, když na modré čáře zachytil nepřesnou rozehrávku domácích, rozjel se s pukem k soupeřově bráně a ač faulovaný, dokázal v pádu zasunout backhandem puk za brankovou čáru. Stejný hráč se podílel také na druhém gólu, když odstavil soupeře za brankou a bruslí přihrál puk připravenému Michalu Hanovi. Ten pak posunul puk Martina Cingroše a ten pohodlně zavěsil puk do sítě.

V druhé třetině se, jako v jiných zápasech, ukázala skvělá souhra mezi Martinem Cingrošem a Jonášem Hartlem, kteří zařídili vedení 3:0. Náskok pak ještě zvýšil Michal Hana, který s velkou předvídavostí vlétl do soupeřovy rozehrávky na modré a nekompromisně prostřelil domácího brankáře. Old Boys na konci druhé třetiny dali svůj první gól, když využili zaváhání obránců a Miller, po asistenci Němce, překonal brankáře Červíčka, který jinak v zápase předváděl skvélé zákroky.

Ve třetí třetině opět dominovali Sršni. Na 5:1 přihrál Jiřímu Dubskému Patrik Olbert. Poté zvyšoval Jonáš Hartl, díky asistenci Hany. A na konečných 7:1 dával David Holomoj po sólo akci, kdy prokličkoval útočným pásmem a prostřelil brankáře Fichtla.

Další zápas Sršně čeká opět v pátek 21. 2. 2014, kdy se střetnou od 20:15 s ICE Barons, což bude jistě velmi napínavý zápas. A poté hned v sobotu od 16:30 nastoupí proti celku HC Trhanov.