Sršni poprvé v novém roce prohráli

27. ledna 2014

Sršni poprvé v druhé části DNHL okusili hořkost porážky. Svým výkonem nestačili v neděli odpoledne na Rakon B. Důvodem tohoto neúspěchu jistě byla absence klíčových hráčů v obraných pozicích. Do boje tak museli nastoupit náhradníci. Na porážce Sršňů pak nese velký díl hráč Rakonu s číslem 33, Jaroslav Malý, který má na svědomí téměř všechny góly, které hostům uštědřili.

První branka padla v desáté minutě zápasu, když domácí Jiří bor dostal Rakon do vedení po asistenci Karla Beera. Hosté sice před koncem první třetiny ještě vyrovnali po gólu Michala Hany, bohužel poté se jim již nedařilo využít šancí.

Po začátku druhé třetiny se domácí dostali opět do vedení, kdy brankáře Schröpfera překonal Lukáš Pekár, kterému asistoval Jaroslav Malý. Stejný hráč poté po sólo akci navýšil vedení Rakonu. O několik minut později pak znovu Malý navýšil na 4:1.

Ve třetí třetina se opět prosadili hosté. Chvíli po vhazování Martin Cingroš využil přihrávky od Otty Pavlíka a proměnil. Bohužel poté se znovu ukázala skvělá spolupráce hráčů Malý – Pekár, což mělo za následek další branku pro Rakon. Na 5:3 pak snížil Jonáš Hartl z řad Sršňů. Poslední slovo měli domácí když se opět prosadil Malý a určil konečný stav zápasu 6:3.