slide 4slide 1slide 2

Pod širým nebem

Sršni a Devils si vyjeli zahrát do Stříbra malé přátelské utkání pod širým nebem, k příležitosti 10 let existence Sršňů.

Sršni se utkali S Old Boys

Petr Kalous
25. listopadu 2013

Po prohře s Devils se Sršni postavili dalšímu týmu ze " silné trojky DNHL", proti OldBoys Domažlice.

V první třetině se oba týmy věnovali víceméně defenzivní činnosti a tak skončila bez branek.

Ve druhé třetině se už ale blýskalo před oběma gólmany. Svoji šanci ale využili jen domácí , kdy jednou ze samostatného nájezdu a podruhé důsledným sledováním kotouče, je posunul do dvoubrankového vedení Jonáš Hartl. Když už se do blízkosti domácí branky dostali "Staří páni", ztroskotali na opět vynikajícím "Kašovi".

Ve třetí třetině vstřelil vítěznou branku sršní kapitán Michal Hana. V čase 37:42 Sršni nepokryli u levé tyčky Kupčíka a ten snížil na 1:3.
Domácí, ale stále hráli zodpovědně dozadu a Old Boys nepouštěli  do výrazné převahy. Zpestření přinesla bitka za hostující brankou. Až na vyloučení za tuto  šarvátku,ale Sršni ani jednou nepykali.
Domácí ubránili i závěrečnou power play hostů a mohou se tak radovat po jedno zápasovém půstu z vítězství.

Třetiny: 0:0 ; 2:0 ; 1:1
Branky: Domácí: Hartl 2, Hana ; Hosté: Kupčík